x

Yhteystiedot

MERI-LAPIN LUKITUSPALVELU OY

Hahtisaarenkatu 7
94100 KEMI

Liikkeen puhelinnumero ja sähköposti:
0100 86630
info@lukituspalvelu.fi

Henkilökunnan sähköposti:
etunimi.sukunimi@lukituspalvelu.fi

TALOUSHALLINTO

Ostolaskut:
Balance Systems, Anu Hämäläinen
anu.hamalainen@balancesystems.fi
010 8300500

Verkkolaskut:
TE003723114879
Välittäjätunnus: 003701011385
Operaattori: Tieto Oyj

Paperilaskut
Meri-Lapin Lukituspalvelu Oy
Sarjanumero: 27809672
PL872
00019SSC

Mika Moilanen

Toimitusjohtaja

Lukitussuunnittelu, Projektimyynti

mika.moilanen@lukituspalvelu.fi
010 3490710

Turvasuojaajakortti voimassa 10/2022
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)
TVEAT

Niko Ojala

Järjestelmäasiantuntija

Tarjouslaskenta, projektit, lukitussuunnittelu, elektroniset sekä mekaaniset lukot, markkinointi

niko.ojala@lukituspalvelu.fi

Turvasuojaajakortti voimassa 02/2023
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)
TVEAT

Jimi Moilanen

Järjestelmäasiantuntija

Asennusmyynti, tarjoukset, rakennushelat, elektroniset sekä mekaaniset lukot

jimi.moilanen@lukituspalvelu.fi

Turvasuojaajakortti voimassa 07/2024
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)
TVEAT

Ville Moilanen

Myymälälukkoseppä

Liike

ville.moilanen@lukituspalvelu.fi

Turvasuojaajakortti voimassa 4/2024

Maarit Meriläinen

Myymälälukkoseppä

Liike

Turvasuojaajakortti voimassa

Lasse Kourula

Myymälälukkoseppä

Turvasuojaajakortti voimassa

Jari Haikara

Työnjohto

Asennusmyynti, lukitus, rakennushelat, valvontajärjestelmät, automatiikka, ajoneuvojen lukot

jari.haikara@lukituspalvelu.fi
010 349 0713

Turvasuojaajakortti voimassa 11/2022
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)

Juho Moisanen

Myymälälukkoseppä

Liike

juho.moisanen@lukituspalvelu.fi

Turvasuojaajakortti voimassa 9/2025

Janne Jaakkonen

Lukitusasiantuntija

 

Turvasuojaajakortti voimassa 9/2025

Markku Palmgren

Lukitusasiantuntija

Turvasuojaajakortti voimassa 4/2021

Ville Yliniemi

Lukitusasiantuntija

Turvasuojaajakortti voimassa

Jaana Rundgren

Opiskelija

Turvasuojaajakortti voimassa 3/2022